Heerlijke wintersport Davos-Klosters ⛷️ Clubhotel Davos 4 Dagen €479,-

Prijs (per persoon)€479,-
Vertrek opZondag 19 maart 2023
Verblijf4 Dagen logies ontbijt
Accommodatie3 Sterren 1-persoonskamer (single)
Bestemming Zwitserland »  Davos-Klosters »  Davos
VervoerEigen vervoer
TouroperatorSunweb
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken
Nu boeken bij Sunweb

Last minute deal wintersport Zwitserland ❄ 4 Dagen logies ontbijt in Clubhotel Davos, Davos ❄ Inclusief skipas € 479,-  (per persoon) ❄ Verblijf in 3 sterren 1-persoonskamer (single) ❄ Aan de rand van het centrum ❄ Skibushalte voor de deur ❄ Verwarmd zwembad en sauna ❄ Heerlijke wintersport Davos-Klosters - Zwitserland met vertrek op zondag 19 maart 2023 ❄ Veilig boeken bij Sunweb met repatriëring bij calamiteiten.

7

Clubhotel Davos

Clubhotel Davos is een goed verzorgd hotel aan de rand van het centrum van Davos. Op nog geen 300 meter lopen vind je de Jacobshorn lift. Voor de andere liften stopt er een skibus voor de deur van het hotel, die je hier in mum van tijd afzet. Zo kan je dag in de sneeuw hier snel beginnen. De ruime kamers van Clubhotel Davos zijn gezellig en comfortabel ingericht. Net als in de rest van hotel is er een mix van traditioneel en modern. Beneden is er ook een fijn verwarmd zwembad, een sauna en heb je de mogelijkheid om een heerlijke massage te boeken. Zo kun je weer even helemaal ontspannen na een dag inspanning op de piste.

Heerlijke wintersport Davos-Klosters ⛷️ Clubhotel Davos 4 Dagen  €479,-
Heerlijke wintersport Davos-Klosters ⛷️ Clubhotel Davos 4 Dagen  €479,-
Heerlijke wintersport Davos-Klosters ⛷️ Clubhotel Davos 4 Dagen  €479,-
Heerlijke wintersport Davos-Klosters ⛷️ Clubhotel Davos 4 Dagen  €479,-

Vakantie highlights

  • Aan de rand van het centrum
  • Afstand tot skibushalte circa 20 meter
  • Afstand tot skilift Jacobshorn Bergbahn circa 300 meter
  • Afstand tot skischool circa 300 meter
  • Aan een hoofdweg

Faciliteiten accommodatie

  • Plaats in parkeergarage: circa 12,00 zwitserse frank per dag (ter plekke te betalen)
  • Huisdieren, excl. voer: circa 10,00 zwitserse frank per dag (op te geven bij reservering, ter plekke te betalen)
  • Klasse: comfort
  • Receptie (24 uur geopend)
  • Lift
  • Kluisje (op de kamer: gratis)
  • Lobby
  • Wi-Fi in openbare ruimte (gratis), op de kamer (gratis)
  • Bedlinnen inclusief
  • Handdoeken inclusief
  • Dekbedden
  • Dekens
  • Minisupermarkt (in de directe omgeving)
  • Supermarkt (in de directe omgeving)
  • Bakkerij (in de directe omgeving)
  • Diverse winkeltjes (in de directe omgeving)
  • Schoonmaak kamer 7 keer per week
  • Huisdieren toegestaan (alleen kleine dieren/honden)
  • Wi-fi in openbare ruimte: gratis
  • Wi-fi op de kamer: gratis
  • Eetgelegenheden: Restaurant (aantal 3)
  • Drinkgelegenheden: Bar
  • Binnenzwembad (zoet water, verwarmd)
  • Sauna
  • Massage (tegen betaling)
  • Squashbaan
  • Tafeltennis
  • Babybedje

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zondag 19 maart 2023. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2023-03-09. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!