Mooiste wintersport La Via Lattea ⭐ 8 Dagen halfpension Hotel Hermitage

Prijs (per persoon)€694,-€736,- -6%
Boekingskosten€40,-
Vertrek opVrijdag 6 december 2024
Verblijf8 Dagen halfpension
Accommodatie3 Sterren 2-persoonskamer
Bestemming Italië »  La Via Lattea »  Sestrière
VervoerEigen vervoer
ReisorganisatieSunweb
GarantiesLaagste prijs, flexibel omboeken
Nu boeken bij Sunweb

Hoogste korting wintersport Italië. 8 Dagen halfpension in Hotel Hermitage, Sestrière. Geen € 736,- maar slechts € 694,-  (per persoon). Mooiste wintersport La Via Lattea - Italië met vertrek op vrijdag 6 december 2024 ❄ Inclusief skipas ❄ Verblijf in 3 sterren 2-persoonskamer ❄ Verblijf op basis van halfpension ❄ Bar voor een lekker drankje ❄ Skilift en - piste op circa 200 meter ❄ Nu veilig boeken bij Sunweb!

8.4

2-persoonskamer 3* La Via Lattea € 694,- ▷ 8 dagen halfpension

Hotel Hermitage is een fijn adresje voor jouw wintersportvakantie in Italië. Je verblijft hier op basis van halfpension, dus voor ontbijt en diner wordt gezorgd. Het enige waar jij je daardoor 's ochtends zorgen over hoeft te maken is welke route je gaat skiën. En als je aan het einde van de dag weer terugkomt na een heerlijke dag in de sneeuw, kun je aanschuiven in het restaurant voor het avondeten. Drink daarna nog even gezellig een drankje in de bar, rust uit in je comfortabele kamer en laadt jezelf weer op voor een nieuwe dag op de piste!

2-persoonskamer 3* La Via Lattea € 694,- ▷ 8 dagen halfpension
2-persoonskamer 3* La Via Lattea € 694,- ▷ 8 dagen halfpension
2-persoonskamer 3* La Via Lattea € 694,- ▷ 8 dagen halfpension
2-persoonskamer 3* La Via Lattea € 694,- ▷ 8 dagen halfpension

skivakantie Italië | last minute vakantie Italië | vakantie Italië

Vakantie highlights

  • Afstand tot centrum: maximaal 2 kilometer
  • Afstand tot skipiste circa 200 meter
  • Afstand tot luchthaven circa 115 kilometer
  • Afstand tot bushalte circa 1 kilometer
  • Afstand tot skilift circa 200 meter

Faciliteiten accommodatie

  • Plaats in parkeergarage: circa 15,00 € per eenheid per nacht (ter plekke te betalen)
  • Babybedje
  • Kinderstoel
  • Toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 12 jaar circa 1,50 € per persoon per nacht contant of per creditcard te betalen (ter plekke te betalen, verplicht)
  • Eetgelegenheden: restaurant
  • Drinkgelegenheden: bar
  • Officiële classificatie: 3 sterren
  • Klasse: comfort
  • Receptie
  • Kluisje
  • Lobby
  • Ontbijtruimte
  • Parkeergarage
  • Wi-fi in openbare ruimte, op de kamer, bij de receptie
  • Toeristenbelasting (contant of per creditcard te betalen)
  • Bedlinnen inclusief
  • Handdoeken inclusief
  • Minisupermarkt (in de directe omgeving)
  • Supermarkt (in de directe omgeving)
  • Bakkerij (in de directe omgeving)
  • Souvenirwinkel (in het centrum)
  • Sportzaak (in de directe omgeving)
  • Diverse winkeltjes (in de directe omgeving)
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar, op aanvraag 10,00 € per nacht (op te geven bij reservering)
  • Kinderstoel in het restaurant: gratis

Vakantiedeal disclaimer

OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Vrijdag 6 december 2024. Onder de vernoemde boekingskosten is inbegrepen: Reserveringskosten, Calamiteitenfonds, SGR contributie. Eventuele lokale toeristenbelastingen zijn niet inbegrepen. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2024-06-07. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!