Goedkope wintersport Dolomieten ⛷️ Sella Ronda
Prijs (per persoon) | €584,- |
Vertrek op | Zaterdag 19 maart 2022 |
Verblijf | 8 Dagen |
Accommodatie | 3 Sterren hotel |
Bestemming | Italië » Dolomieten » Campitello di Fassa |
Vervoer | Eigen vervoer |
Touroperator | TUI |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, gratis annuleren |
Goedkope wintersport Italië ❄ 8 Dagen in Sella Ronda, Campitello di Fassa ❄ € 584,- per persoon ❄ Verblijf in 3 sterren hotel ❄ Goedkope wintersport Dolomieten - Italië met vertrek op zaterdag 19 maart 2022 ❄ Veilig boeken bij TUI met geld terug garantie bij calamiteiten.
Sella Ronda
8-daagse Wintersport naar Sella Ronda in Dolomieten. Topligging, skilift om de hoek. Hotel Sella Ronda ligt in Campitello di Fassa en dankt zijn naam aan de bekendste skiroute van Italië, namelijk de 'Sella Ronda'. Deze befaamde route gaat rondom het indrukwekkende Sella-massief en is een van de populairste routes van Europa. Hotel Sella Ronda ligt op ruim 1.300 meter hoogte in een beboste vallei van de Dolomieten genaamd Val di Fassa. In dit paradijs voor wintersporters vindt elke wintersporter afdalingen van zijn niveau. Hotel Sella Ronda beschikt over eenvoudige maar comfortabele kamers, een restaurant en een spa. Het hotel heeft een goede ligging op slechts enkele stappen van de skilift, vanwaar het mogelijk is om de Sella Ronda vanaf vier verschillende kanten te bereiken. Na een dag op de lange latten warm je jezelf weer op in de sauna, waarna je aanschuift voor een heerlijke Italiaanse maaltijd. Dit is wintersport zoals het hoort!
Vakantie highlights
- Topligging, skilift om de hoek
Faciliteiten accommodatie
- Bar
- Sauna
- Stoombad
COVID-19 informatie
De regels en beperkingen vanwege het Coronavirus (COVID-19), verschillen per land en zelfs regio. Ook kunnen deze regels elke week worden gewijzigd. Ook in geval van code geel kan dit gevolgen hebben voor jouw vakantie gevoel op de bestemming.
Beperkingen omtrent Corona voor faciliteiten
Faciliteiten in hotels, resorts, vakantieparken en restaurants kunnen door lokale regelgeving beperkt zijn. Zo zal je niet gebruik kunnen maken van een lopend buffet, maar wordt dit aan tafel geserveerd. In sommige gevallen zal animatie beperkt aanwezig zijn of geheel geschrapt zijn. Ook is het mogelijk dat het zwembad en kinderspeelplaatsen zijn afgezet en niet gebruikt mogen worden. Dagtrips, restaurant bezoek en andere uitjes kunnen ook zijn beperkt. Lees hier meer over bij de omschrijving van de accommodatie.
Lokale regelgeving omtrent Corona
Vele vakantie bestemmingen kennen diverse (COVID-19) Coronaregels en strenge handhavingen. Zo zal voor het inreizen van een land bijvoorbeeld een COVID-19 test of -vaccinatie verplicht zijn. Denk hierbij ook aan het dragen van mondkapjes, het moeten desinfecteren van je handen, het op laten nemen van je temperatuur, het navolgen van een avondklok, de beperking van een groep van maximaal 4 of 6 personen (ook aan tafel op het terras of in het restaurant) en het respecteren van de 2 meter afstandregel.
Gratis annuleren van de vakantie
Tijdens de Corona (COVID-19) situatie zijn alle boekingen op reizen gratis te annuleren tot een week voor vertrekdatum! Ook kun je jouw reis gratis omboeken tot een week voor vertrek. Bijvoorbeeld naar een andere vakantie bestemming of accommodatie.
Vakantie aanbieding disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zaterdag 19 maart 2022. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder TUI, op datum van publicatie: 2022-01-13. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!