Goedkope skivakantie Les Deux Alpes ⛷️ La Résidence
Prijs (p/p) | €504,- |
Vertrek op | Zaterdag 4 december 2021 |
Verblijf | 8 Dagen logies |
Accommodatie | 2-kamerappartement type A |
Bestemming | Frankrijk » Les Deux Alpes » Les Deux Alpes |
Vervoer | Eigen vervoer |
Touroperator | Sunweb |
Garanties | Laagste prijs, flexibel omboeken, gratis annuleren |
Goedkope skivakantie Frankrijk ❄️ 8 Dagen logies in La Résidence, Les Deux Alpes ❄️ Inclusief skipas ❄️ € 504,- p/p ❄️ Moderne maar knusse inrichting ❄️ Aan de rand van het centrum ❄️ Loop zo naar de skilift ❄️ Goedkope skivakantie Les Deux Alpes met vertrek op zaterdag 4 december 2021 ❄️ Veilig boeken bij Sunweb met geld terug garantie bij Corona code rood of -oranje.
La Résidence
La Résidence is een modern maar knus appartementencomplex aan de rand van het centrum en op loopafstand van de skilift. Dankzij het gebruik van natuurlijke materialen zoals hout heerst er een warme sfeer. La Résidence is een fijne accommodatie als je met de familie of een groep vrienden op wintersport wilt. Na een dag slalommen op de piste, plof je op de bank en met een lekker drankje geniet je nog even van het uitzicht. Wandel vervolgens naar het gezellige centrum van Les Deux Alpes, ga zitten bij een authentiek restaurantje en proef een heerlijke tartiflette of raclette onder het genot van een lekker wijntje.
In de omgeving
- Aan de rand van het centrum
- Afstand tot skipiste circa 250 meter
- Afstand tot skilift circa 250 meter
Faciliteiten accommodatie
- Wi-Fi op de kamer (tegen betaling)
- Linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): bij de reissom inbegrepen
- Borg: circa 300,00 € per eenheid per verblijf (ter plekke te betalen, verplicht)
- Toeristenbelasting: circa 1,65 € per persoon per nacht (ter plekke te betalen, verplicht)
- Huisdieren toegestaan
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 50,00 € per eenheid per verblijf (als een 2-kamerappartement type a (2 pièces cabine 4 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 60,00 € per eenheid per verblijf (als een 2-kamerappartement type b (2 pièces cabine 6 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 60,00 € per eenheid per verblijf (als een 3-kamerappartement type a (3 pièces cabine 6 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 80,00 € per eenheid per verblijf (als een 3-kamerappartement type b (3 pièces cabine 8 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 80,00 € per eenheid per verblijf (als een 4-kamerappartement type a (4 pièces cabine 8 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Eindschoonmaak (excl.keuken): 80,00 € per eenheid per verblijf (als een 5-kamerappartement type a (5 pièces cabine 10 pers) geboekt is) (ter plekke te betalen)
- Huisdieren, excl. voer: circa 46,00 € per week (ter plekke te betalen)
- Wi-fi op de kamer: (ter plekke te betalen)
COVID-19 informatie
De regels en beperkingen vanwege het Coronavirus (COVID-19), verschillen per land en zelfs regio. Ook kunnen deze regels elke week worden gewijzigd. Ook in geval van code geel kan dit gevolgen hebben voor jouw vakantie gevoel op de bestemming.
Beperkingen omtrent Corona voor faciliteiten
Faciliteiten in hotels, resorts, vakantieparken en restaurants kunnen door lokale regelgeving beperkt zijn. Zo zal je niet gebruik kunnen maken van een lopend buffet, maar wordt dit aan tafel geserveerd. In sommige gevallen zal animatie beperkt aanwezig zijn of geheel geschrapt zijn. Ook is het mogelijk dat het zwembad en kinderspeelplaatsen zijn afgezet en niet gebruikt mogen worden. Dagtrips, restaurant bezoek en andere uitjes kunnen ook zijn beperkt. Lees hier meer over bij de omschrijving van de accommodatie.
Lokale regelgeving omtrent Corona
Vele vakantie bestemmingen kennen diverse (COVID-19) Coronaregels en strenge handhavingen. Zo zal voor het inreizen van een land bijvoorbeeld een COVID-19 test of -vaccinatie verplicht zijn. Denk hierbij ook aan het dragen van mondkapjes, het moeten desinfecteren van je handen, het op laten nemen van je temperatuur, het navolgen van een avondklok, de beperking van een groep van maximaal 4 of 6 personen (ook aan tafel op het terras of in het restaurant) en het respecteren van de 2 meter afstandregel.
Gratis annuleren van de vakantie
Tijdens de Corona (COVID-19) situatie zijn alle boekingen op reizen gratis te annuleren tot een week voor vertrekdatum! Ook kun je jouw reis gratis omboeken tot een week voor vertrek. Bijvoorbeeld naar een andere vakantie bestemming of accommodatie.
Vakantie aanbieding disclaimer
OP=OP! De genoemde aanbieding is alleen op basis van beschikbaarheid voor de reisdatum: Zaterdag 4 december 2021. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. We geven hier alleen de vakantie aanbieding weer, zoals bij ons bekend is gemaakt door reisaanbieder Sunweb, op datum van publicatie: 2021-04-04. We kunnen dan ook niet verantwoordelijk worden gehouden voor onjuiste informatie in deze advertentie. Wij doen ons best om eventuele (belangrijke) wijzigingen door te voeren. Zodra de aangegeven reisdatum is gepasseerd, zal deze advertentie niet worden aangepast of verwijderd. Jouw reis kan echter op een latere datum met een andere last minute- of vroegboek korting beschikbaar zijn!